העולם

סיום ושלמות

כן עם מסר

חוקי היקום אומרים שכל סוף הוא התחלה של משהו אחר. אמנם השגנו מבוקשנו בתחום השאלה אולם עלינו להמשיך ולא להסתפק בקיים. אם נעצור נפסיק להתפתח ונלך אחורה. 

קלף העולם מייצג סגירת מעגלים, סיום תהליכים, הצלחות ושלמות. אנו בוגרים ורואים את העולם בפרופורציה ומזווית ראיה רחבה הכוללת את הסביבה המיידית והמורחבת שלנו. אנו יודעים להתמודד היטב עם החיים ואיננו כבולים או תלויים ברעיון מסוים, מסגרת, או אדם כלשהוא. אנו עושים את מה שבאמת נכון לנו. 

אך באותה נשימה עוסק קלף העולם גם בשאלה "מה הלאה"? ללא קשר להישג שלנו ולמקום החיובי אליו הגענו בחיינו אסור לנו לשכוח כי מחר הוא עוד יום בו עלינו להמשיך להתפתח ולחיות בצורה הטובה ביותר. אם לא נעשה זאת ופשוט ננוח על זרי הדפנה נחסם ונתחיל ללכת אחורה בחיינו. 

עלינו להבין כי שלמות היא לא בהכרח השגת המטרה, הרגשת הסיפוק והמנוחה שאחרי. שלמות אמיתית היא דרך חיים: עבודה יום-יומית ואין סופית על שיפור עצמי והתפתחות. שלמות אמיתית היא התהליך בדרך להשגת שלמות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה): סגירת מעגל, שלמות, נסיעות ועסקים בינלאומיים, פרפקציוניזם, חתונה, לסביות, יציאה מהארון, בעיות במיניות

  זוגיות
תומך שותפות נפלאה, הרמוניה, זוגיות יציבה, חתונה.
חוסם נטייה לפרפקציוניזם, חוסר מוכנות להתפשר, העמדת חתונה כמטרה.
  קריירה
תומך הצלחה, השגת מטרות, קידום, ראיה ריאלית ומפוכחת.
חוסם ירידה מופרזת לפרטים, חומריות יתר.
To read about The World in English »

אני מקווה שהפקת תועלת מהמידע על קלף העולם
מה תרצה/י לעשות עכשיו?

לעשות מיני קורס להכרת הקריאה בקלפי טארוט – בחינם »

קורס וידאו דרך האינטרנט ההמעניק כלים בסיסיים שיאפשרו לך לדעת לקרוא בקלפים. הקורס כולל לימוד מעמיק של קריאת ה-אס.או.אס (קריאת טארוט בסיסית).

חנות טארוט

לבקר בחנות »

תמצאו בחנות: קלפים, ספר ללימוד קריאה בטארוט, קורסים מקצועיים וגם מיני קורסים קצרים דרך האינטרנט. הזדמנות להעמיק וללמוד עוד, ובאותה הזדמנות להביע תמיכה באתר (: »

4.2 (84.52%) 62 votes

תגובות פייסבוק

5 תגובות על “העולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.