הערכה החדשה ללימוד קריאה בקלפי טארוט. לפרטים >

למה הזמן הכי טוב ללמוד קורס חלומות הוא דווקא בקיץ?

יש כל כך הרבה לעשות בקיץ: לגלוש, לצאת למסיבות עד הלילה, לטייל בחוץ, לחזור לים ולגוון עם הבריכה. אבל יש עוד פעילות מומלצת שאנחנו פשוט מוכרחים לעשות: לחלום!

למה דווקא בקיץ כדאי לנו להשקיע בחלימה שלנו כשאפשר לקנות חליפת גלישה חדשה?

אחת התלמידות שלי אמרה לי, באופן מובן, שהרי בחורף אנחנו הרבה יותר "ישנוניים", אז זה רק הגיוני לעשות קורס חלימה בחורף.

אמת, כל עונה יפה לקורס חלומות, אבל לקיץ יש יתרון משמעותי, בגלל מנגנון השינה שלנו שעליו אני רוצה להסביר על קצה המזלג:

פעם חשבתם מדוע אנחנו ישנים דווקא בלילה?

הרי זה לא שיצא חוק בעניין, ובכל זאת כשהשמש שוקעת – אנחנו כבר יודעים: עוד מעט הולכים לישון. התשובה היא שהשמש, או ליתר דיוק, האור – הוא הכי משמעותי עבור איכות השינה שלנו. כאשר האור פוסק נוצרת סדרה של תהליכים ביולוגיים שהתוצאה הסופית שלהם היא הפרשת ההורמון מלטונין.

כמות האור הנקלט דרך העיניים שלנו, היא זו שתכריע אם יתחיל תהליך של ייצור המלטונין, הקרוי גם הורמון החושך, וחשוב יותר – האור הוא הגורם המרכזי המשפיע על טמפרטורת הגוף. בבוקר, כשאנו נחשפים לאור, טמפרטורת הגוף עולה ואנו ערניים, ובלילה כשאין אור, היא יורדת ונתחיל להרגיש עייפות.

לאחר שאנו נרדמים תמשיך טמפרטורת הגוף שלנו לרדת בצורה עקבית עד הבוקר וככל שהיא יורדת בצורה עקבית וסדירה, כך נישן טוב יותר.

ובשורה התחתונה: ככל שנקבל כמות אור איכותית ורבה יותר לאורך היום, נהיה עייפים יותר (בקטע טוב) לקראת הלילה, והשינה תהיה ערבה ונעימה במיוחד.

רוצים לחלום יותר? הנה אחד הסודות החשובים של עולם החלומות – תחשפו ליותר אור.

חשיבות האור לחלימה טובה

אוקי, אז איך זה קשור לקורס חלומות?

כמו שעיתונאי צריך את המקלדת שלו, מעצב גרפי זקוק לתוכנת עיצוב, וגולש זקוק לגלשן וחליפת גלישה (אני לא יודע למה נתקעתי על הנושא הזה..) כך החולם זקוק לשינה טובה.

נכון, יש בעולם קורסים בנושאי חלומות שייתנו אולי רק את "פירושי החלום" אבל עבודה איכותית עם מרחב החלום, לדעתי, דורשת הכנה נכונה של "כלי החלימה שלנו" – הגוף.

כשאנחנו מבינים את מנגנון הגוף אנחנו מכינים את עצמנו למחזורי חלום מאוזנים, ולחלימה איכותית יותר שבה נוכל באמת להתפתח, להגיע לתוצאות, לחקור את התודעה, וכן, גם להבין, לקבל ולזכור מסרים בחלום הרבה! יותר! טוב!

בקורס חלומות אנחנו עוסקים בגוף ובנפש כיחידה כוללת: מכינים את הגוף לחלימה ומכוונים את החלימה כדי לשפר את כל האלמנטים בחיינו – הבריאות הגופנית ובריאות השינה שלנו משפיעות על בריאות החלום.

ככה, לדעתי, בונים הרגלים שיכולים לשרת אותנו לעוד שנים ארוכות של חלימה איכותית (:

בקיצור עכשיו כשיש חליפת גלישה, ומורה לגלישה עכשיו אפשר להתחיל לגלוש בעולם החלום (או! עכשיו המטאפורה סוף סוף מתחברת לי!).

הגלישה האיכותית שלנו אמורה להפגיש אותנו עם עולם שלם של ידע מסתורין ועוצמה, של אפשרויות לשפר בצורה מדהימה את המודעות ואת האינטואיציה להפגיש אותנו עם עצמנו ועם סך כל הפוטנציאל הבלום הגלום בתוכנו, בתת המודע ובמודע גם יחד.

יאללה גולשים יחד?

כי ביום ראשון הקרוב אני פותח קורס חלומות חדש.
בא לך להציץ ולגלות מה לומדים בקורס "התפתחות והעצמה אישית דרך החלום" ?

️הפרטים מחכים לך בקישור כאן למטה ⇓⇓⇓

ואם מה שיש שם מוצא חן בעינייך, רק צריך למלא את הפרטים (אפשר גם להתקשר למאיה בטלפון: 03-5298840) ואני או מאיה נעשה את השאר.

(אגב, מחר בחצות זהו המועד האחרון לקבל הנחה משמעותית על הרשמה מוקדמת לקורס "התפתחות והעצמה אישית דרך החלום").

להתראות בקרוב וחלומות נעימים

שגיא

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *