אס המטבעות

מה חדש באתר


קלף אס המטבעות - מימוש הצרכים בעולם החומר

לאחר התבוננות מעמיקה בחיינו אנו מבינים מה נכון לנו, מוצאים את שחיפשנו, ומתקדמים לשלב הבא של יישום בחיינו.

אס המטבעות עוסק בצרכים הבסיסיים בחייו של כל אדם: בית, משפחה, אוכל, עבודה וכל צורך שמצוי בבסיס חיינו. הוא פשוט ומחובר אל האמת, אל אלמנטים של בריאות, והוא עוזר לנו להבחין בין אלו אלו לבין התשוקות שלנו. הקלף לא מייצג התחלות חדשות כי אם תהליכים ואירועים בחיינו שהגיע הזמן לקדם אותם לשלב הבא.

בזכות הכרעות נכונות אנו עוברים משלב האש לשלב האדמה: מרצונות ותשוקות למימוש ועשייה. הקלף עוסק ביציבות, הגשמה ופשטות. קיים בנו דחף גדול להתמסד, לנטוע שורשים וליצור יציבות, המשכיות וביטחון בחיינו.

יחד עם זאת אנו צריכים להיות סבלניים ולהבין כי כל תהליך לוקח זמן. תכונות כמו כנות, פשטות וביטוי נכון של ה'אני הפנימי', נחוצות לנו על-מנת להשלים את המסע. נקודת ההתייחסות היא רצינות, בגרות והבשלה ארוכת טווח, אלו יקבעו את המסלול שיניב פרי לטווח ארוך.

לימודים והעצמה אישית

אס המטבעות מחבר אותנו ללמידה פרקטית, להתחלה מעשית, לחשיבה על צרכים בסיסיים או כלכליים ועל עניינים פרקטיים. מקצועות כמו בנקאות, השקעות, ייעוץ בורסה או ייעוץ משכנתאות מתקשרים לנושא זה, אבל גם מקצועות אלמנטריים כמו סנדלרות, נגרות, טכנאות, תיקון, שיפוץ ובישול, עיסוק במזון בקנייה ובמכירה, קמעונות ועוד.

אס המטבעות מעודד אותנו לחוות העצמה אישית קונקרטית, לעבור תהליך העצמה שיכול אף להניב רווח כלכלי, לחשוב על הטווח הארוך, לשאול את עצמנו "איפה אנו רוצים להיות עוד חמש שנים", ובעיקר – להתחיל לקדם את המטרות שלנו – הרגשיות, הכלכליות והאקדמיות. ייתכן שאנחנו לא רגילים להשתמש במונח כמו "מטרה רגשית", אבל קלף אס המטות בהחלט משקף רצון לממש את פוטנציאל האושר שלנו ולנכס לעצמנו עושר רגשי ושביעות רצון.

זוגיות
תומך מוכנות לקשר, השקעה בקשר לקראת המעבר לשלב הבא, בשלות למיסוד הקשר, לחתונה ולהבאת ילדים, צורך בסיסי בקשר ארוך טווח.
חוסם ___
קריירה
תומך תוכניות לטווח ארוך, יציבות בעבודה, עבודה בתחום שמתאים לנו, תפקיד הולם, קידום מקצועי.
חוסם ___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

הריון, חשיבה לטווח ארוך, צורך במימוש, ילדים, התבססות כלכלית, ירושה, מיסוד יחסים, הצעת נישואים.