קלף אס החרבות

מה חדש באתר


קלף אס החרבות - מימוש המחשבות, הרעיונות והתוכניות בעולם החומר

הדבר שרצינו שיקרה בחיינו – קורה! זאת בגלל תוכנית נכונה שהכנו ויישמנו. אם לא רקמנו תוכנית, נקבל דחיפה מהקוסמוס ונגיע לתוצאה, אך נפסיד את השיעור.

כשאס החרבות מופיע בקריאה הוא מציין שעכשיו הזמן לממש את הרעיונות או התוכניות שלנו ולהוציאן אל הפועל. אנו צריכים לא רק לתכנן, אלא גם לבצע.

לעיתים אס החרבות מראה כי אנו "תקועים" זמן רב מדי בתהליך ללא התקדמות ולכן תהיה התערבות קוסמית שתיתן לנו "דחיפה" קלה למקום הנכון. בשונה מקלפי החרבות האחרים, "הדחיפה" תהיה נטולת כאב ותהווה התפתחות מבורכת עבורנו.

הקלף מראה כי זהו הזמן לנוע קדימה, ללמוד במישור האינטלקטואלי והרוחני, ולהתחיל לממש תוכניות שישבו במגירה זמן רב.
באופן כללי אנו מרגישים הרבה יותר ערניים ודרוכים. המחשבות שלנו צלולות ואנו מוכנים לקרב.

זהו הזמן לפעול ולא להסס ואם צריך – אז גם לחתוך. אנו צריכים לפעול ממקום הגיוני ולבצע את התוכנית שלנו גם אם נצטרך לשלם מחיר. כמו בכל קלפי האסים, גם כאן תוצאות מעשינו תהיינה חיוביות ולכן אין סיבה להסס או לחשוש.

לימודים והעצמה אישית

אס החרבות מתקשר לחשיבה חדה, דיוק ויכולת הכרעה. תחומים הקשורים בקלף זה הם קבלת החלטות, משפט, דוברות ואומנות הדיבייט, עסקים בדגש על תחומים בהם יש לבצע החלטות קרות ומהירות, פוליטיקה, מקצועות צבאיים, ראיית חשבון, הנדסה ומדעים וכל תחום נוסף שבו יש לנו תחושה שיכולותינו הקוגניטיביות בשיאן.

כשמדובר בהתפתחות אישית נראה כי אנו זקוקים למהפך בדרך החשיבה שלנו, לתפנית חדה ומשמעותית שתאפשר לנו לראות את הדברים אחרת, לנתח אותם נכון ולעשות "סוויץ'" מנטלי שכנראה מאוד דרוש לנו. אולי במקום לשקוע בתהליכים רגשיים חוזרים ונשנים עלינו לשנות מהלך, לתפוס דברים אחרת ולשלוט בדברים "מלמעלה" ממקום שכלתני.

זוגיות
תומך התחלות חדשות, מוכנות לשינויים ופשרות למען הזוגיות, מעבר לשלב הבא בזוגיות, פגישה רומנטית מפתיעה.
חוסם ___
קריירה
תומך הצלחה בהוצאה לפועל של תוכניות ורעיונות, אסטרטגיה מוצלחת, החלטיות והתמדה בהשגת מטרותינו, יכולת להתעלות על פחדים ורגשות מעכבים ובכך לקדם את הקרירה שלנו.
חוסם ___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

צורך ``לחתוך`` כדי לעבור הלאה. הגיון שמנצח, עקשנות, דברים שמסתדרים בזכות סיוע ``מלמעלה``, רעיון מנצח, ניתוחים (כירורגיה), השכל גובר על ההרגש.