קלף שלושה מטבעות

קלף שלושה מטבעות – הכרה וגמול

אנו בטוחים במקומנו וכך גם הסביבה שמתגמלת אותנו כראוי

קלף 3 מטבעות הוא קלף משמח ובו חגיגה אמיתית. אנחנו מקבלים הכרה בכישורינו, בתוצרי עבודתנו וכן גמול מוחשי בצורת פרס או הטבה מסוימת.

לאחר שהתחברנו לצרכים שלנו, למדנו ליהנות מעמל יומנו והתמקצענו, נצליח ליצור לעצמנו קרקע יציבה. כעת אנו זוכים לשפע ולשגשוג בעקבות ההתמדה, הריכוז והכישרון שלנו.

זהו קלף מבורך ביותר גם למערכות יחסים: כמו ב-3 מטות ישנה בקלף הכרה והבנה שבן הזוג הוא ה"אחד", אך כאן ישנה גם התקדמות מעשית בזוגיות – מעבר למגורים משותפים, חתונה, הבאת ילדים וכו'.

לימודים והעצמה אישית
קלף זה מעודד אותנו לבצע שיתופי פעולה פוריים וכן לבחור במסלול לימודים שיעניק לנו הכרה ואפשרויות תעסוקה ממשיות בסיומם.

קלף זה יכול להתייחס לכל מסלול שמכוון לעבודה בצוות, ייעוץ ארגוני, הכשרת ראשי צוותים, תיווך, ניהול ופיתוח משאבים, וכן כל מסלול שמעניק לנו תעודה בעלת תוקף כשאנו ניגשים למלאכת חיפוש העבודה.

כשמדובר בהתפתחות אישית, קלף זה מעודד אותנו ליצור בסיס משותף עם חברים למסע, לאגד קבוצת תמיכה ובעיקר ללכת לגורמים המוסכמים הנכונים, ולא לוותר על חוות דעת או על הסמכה כשמדובר במטפלים או במנחים שאנו בוחרים לצאת איתם למסע ההתפתחות שלנו.

יש שאלה בנושא קלף 3 מטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהכרה בחיוביות הקשר והתקדמות לשלב הבא.
חוסם___
 קריירה
תומךקידום, הכרה והערכה חיובית של כישורי השואל, רווח כספי, צמיחה כלכלית.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

צמיחה כלכלית, קידום, הכרה בכישורים

לקריאה על פירוש קלף שלושה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שלושה מטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *