קלף שישה גביעים

קלף שישה גביעים – לצאת מאזור הנוחות

שישה גביעים
מסר

קיבלנו הזדמנות שנייה. אם בדקנו את העבר, הבנו מה לא עבד קודם ופעלנו בהתאם -נצליח. אחרת, נמצא עצמנו חוזרים לאותו מקום.

בקלף טארוט שישה גביעים אנו מקבלים הזדמנות שנייה להתמודד עם משהו מן העבר. אותה סיטואציה, אותו אדם, אותו מבחן עומדים לחזור. השאלה היא מה למדנו מן העבר? אם עשינו את התיקונים הדרושים אז העבר שיחזור יהיה טוב, אם לא הבנו את הבעיות ופעלנו לתקנן אנו נחזור על אותן הטעויות. אומרים: "טעות לעולם חוזר" (ולא 'חוזרת' כפי שנהוג לומר), מפני שלא הטעות היא שחוזרת, אלא האדם עצמו הוא זה שחוזר על טעותו. ביכולתנו לשנות.

כך למשל אם בעבר נכשלנו במבחן ולא עשינו כל שינוי לקראת המבחן שיתקיים במועד החדש, אנו ניכשל שוב. אולם, אם למדנו ושקדנו, צפויה לנו הצלחה. החיים רצופים מבחנים כאלה ואחרים. מה עלינו לעשות כדי לעבור אותם בזו הפעם?

לימודים והעצמה אישית
הקלף מעורר בנו תחושה של נוסטלגיה, חיבור לילדים ולעולמם השופע ומלא הדמיון. לקלף זה מתקשרים מקצועות כמו גננות, הוראה, טיפול, הנחיה והוראת חוגים, יצירה ופיתוח היצירתיות כמו גם מקצועות כמו אוצרות, מוזיאולוגיה, אספנות, היסטוריה, ארכיאולוגיה, פסיכולוגיה (בדגש על חקירה של חוויות ילדות), משחק (לסוגיו), פיתוח משחקים ועוד.

כשמדובר בהתפתחות אישית הקלף מעודד אותנו להתבונן בחיים כבמשחק שבו עלינו לקחת צעדים מסוימים, לעבור משימות בהצלחה וללמוד שיעורים המקדמים אותנו. עלינו לקחת את החיים ואת אתגריו בקלות, להתבונן בכול מזווית חומלת ורגועה ולשחרר את עומסי העבר המטאפוריים והממשיים. לפעמים זווית התבוננות חדשה בעבר משחררת נטל גדול, ואווירה של משחק ושעשוע היא חיונית גם בתהליכים נפשיים עמוקים.

החיבור לילד או לילדה הפנימיים שלנו הם מפתח חשוב בתהליך. לקלף גם זיקה לנתינה, לחום ולמחוות פשוטות של אהבה כמו חיבוקים, מכתבים ומסרים אוהבים.

יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהזדמנות לתקן את מה שלא הצליח, זמן טוב לגשר על פערים ולמנוע משברים, קשר מן העבר שחוזר ומתפתח.
חוסםנטייה לברוח מן המציאות ולהשאיר את הבעיות בלתי פתורות, חזרה של בעיות בלתי פתורות מן העבר –במיוחד אקסים שחוזרים ויוצרים בעיות.
 קריירה
תומךזמן טוב לבחינה של הדברים, ניתוח וחיזוק יסודות, ביקורת עצמית שמובילה לשיפורים, עסקאות או הזדמנויות שחוזרות.
חוסםקושי לשנות ולקבל שינויים, ניהול זמן לא יעיל, חוסר התחדשות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ילדים, לגור עם ההורים, זיכרונות טובים, דמויות שחוזרות, אקס שחוזר, רומן עם האקס

שאלתם שאלה ויצא לכם קלף 6 גביעים?.. כדאי לכם להקשיב לעצה של הקלף
(מתוך קורס הטארוט של שגיא מנדלבוים)

לקריאה על פירוש קלף 6 גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שישה הגביעים. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שישה גביעים”

  1. אני מתלבטת קשות לא ברורה לי התשובה האם לעזוב מקום עבודה שבו אני כחצי שנה.ומשהי עזבה בגללי
    היות שהמשרות ביננו התחלפו ולא רצתה להיות מחליפה ואני קבועה היה צריך להיות הפוך יש לי הצעה טובה יותר ככה זה נראה אבל חמתם של ההנהלה בי אם אעזוב בטח יוציאו להבות ואולי יעשו לי שמייניג.מה אני אמורה לעשות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *