ערכה ספר ושני קורסים דיגיטליים במחיר 129 ש"ח כולל משלוח

קלף שמונה גביעים

קלף שמונה גביעים – להרפות

שמונה גביעים
מסר

ניסינו כל כך לשלוט במציאות שכבר שכחנו מה רצינו. כשנוותר על המאבק נבין את המסר ונגלה מה נכון לנו. שחרור הוא המפתח. מה ששלנו – יחזור.

אנו נאבקים ונלחמים כבר כל כך הרבה זמן שכבר שכחנו לשם מה אנו מתאמצים. ניסינו כבר הכול אך טרם השגנו את התוצאה הרצויה. הדבר היחיד שלא ניסינו הוא לוותר וקלף שמונה גביעים אכן קורא לנו להניח לדברים.

אמנם לא מובטח לנו שוויתור על המאבק יביא לתוצאה הרצויה ושנשיג את בן הזוג הספציפי, את העבודה המסוימת או התפקיד שחשקנו בו, אך ויתור על המאבק יצור שלווה פנימית מחודשת, שיקנה לנו פרספקטיבה. רק לאחר המנוחה נוכל לחזור ולפעול, אולי בגישה חדשה או בכוחות מחודשים. ייתכן שנגלה שנאבקנו כל הזמן למען המטרה הלא נכונה.

לימודים והעצמה אישית
הקלף מתייחס לזרימה, שינוי ומסעות. מקצועות הקשורים בליווי מכל סוג יתאימו לקלף זה: ליווי מקצועי או פיננסי, ליווי בשינויי חיים, שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בבתי ספר, תיאום טיפול וליווי שיקומי. בנוסף: הוראת דרך, הנחייה, ייעוץ וליווי רוחני מתאימים לרוח הקלף, וכן מקצועות הקשורים בטבע ובתהליכים טבעיים: יועצת הנקה ואחות טיפת חלב מחד, אך גם ארגונומיה (התאמת חפצים ל"טבע" הגופני שלנו), גידול צמחים, רקיחת קוסמטיקה טבעית וכו' – מאידך.

כשמדובר בהתפתחות אישית, הקלף קורא לנו לשחרר תפיסות מסוימות, אנשים מסוימים, ציפיות, ובעיקר – מאבקים. הקלף מעודד אותנו לשאול עצמנו לאן אנו רוצים ללכת – וללכת לשם, במקום להתעקש בסיטואציות של מניבות דבר. לפעמים קל יותר לומר מלעשות, ולכן הקלף מעודד אותנו למצוא את הדרך, השיטה או המסע האישי שיוביל אותנו קדימה ויעזור לנו לשחרר עומסים ומשקעי עבר (ואם כבר הוזכרה המילה "מסע" אולי שיטת "המסע", שיטה רוחנית ותיקה, תעניין אותנו בשלב זה של חיינו).

 זוגיות
תומךויתור על שליטה יביא לתוצאות המקוות, ויתור ונסיגה יגלו לנו את כוונות הצד השני.
חוסםהתעקשות שתביא למפלה, מערכת יחסים חונקת, חוסר רצון לראות את האמת, נטייה להיאחז בקשר למרות שאינו נכון עבור שני הצדדים.
 קריירה
תומךזמן טוב לשנות כיוון ולבחון הזדמנויות חדשות שצצות.
חוסםכניסה למאבקים מיותרים, התעקשויות מיותרות, חוסר יכולת להבחין בהזדמנויות עסקיות.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

צורך בטיפול פסיכולוגי, מתיחות בין אישה לחמותה, מאבקים מיותרים

לקריאה על פירוש קלף שמונה גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 26 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *