ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף שמונה מטבעות

קלף שמונה המטבעות – חניכות בה עובדים קשה ומקבלים תמורה מועטה

שמונה מטבעות

אנו נמצאים בתהליך ארוך שדורש עבודה קשה ונותן תמורה מעטה. בכדי להצליח עלינו להתמיד.

8 מטבעות הינו קלף של עבודה קשה. הקלף מייצג מצב של חניכות שבה אנו מוכנים ורוצים להשקיע. אנו נכונים להקריב בהווה בשביל עתיד טוב יותר. ייתכן שנסכים להשקיע שנים רבות כדי לקבל תואר, או שנעבוד במשך שנה במשכורת נמוכה בשביל לצבור ניסיון הכרחי, כפי שעושים בהתמחות.

הקלף מבקש מאיתנו להתרגל לשגרה למרות שהיא יכולה להיות לעיתים קשה או משעממת. עלינו למצוא בה את הטוב, להבין שהיא שלב הכרחי בחיינו ולנסות ליהנות מכל רגע נעים או מעניין.

חשוב שנהיה מודעים לכך שהתהליך הוא ארוך אך אסור לנו לוותר או להתייאש. אנו צריכים לגלות אורך רוח ולהתמיד במעשינו. רק כך, צעד אחר צעד, בעקביות, נשיג את המטרה אליה אנו שואפים.

לימודים והעצמה אישית
הקלף מתייחס למקצועות שדורשים תהליך הכשרה והתמחות: רפואה, עריכת דין, רוקחות, פסיכולוגיה, אדריכלות, ראיית חשבון, הוראה ועוד. תהליך של סטאז' מחזק את הקשר הרגשי והמעשי של התלמיד אל המקצוע שבחר ומשכלל את מיומנויותיו, על אף שלפעמים התהליך תובעני. גם בלימודי טארוט ישנו סוג של סטאז' קצר, כך שכל מקצוע שיש בו עבודה מעשית וליווי יכול להתקשר לקלף זה.

כשמדובר בהתפתחות אישית שמונה מטבעות מזכיר לנו שתהליך כשמו כן הוא – מורכב מכמה מהלכים והוא הדרגתי, איטי ובטוח. הקלף מעודד אותנו להתמסר לתהליך האישי שלנו, לעבוד קשה ולזכור שלתוצאות לוקח זמן להגיע, אבל שכל צעד הוא התקדמות שיש להכיר בה.

יש שאלה בנושא קלף שמונה מטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךיציבות ופשטות, נכונות להמתין בסבלנות לתוצאות המקוות.
חוסםקושי להתמודד עם שגרה.
 קריירה
תומךהשואל מרוצה ומסופק במקום העבודה, נכונות לעבוד קשה, להתמיד ולהקריב.
חוסםבירוקרטיה מיותרת מקשה על השואל להשיג את המטרה.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

עבודה, עבודת כפיים, עבודה כשכיר, התמחות, לימודי תואר, התחלה חדשה – במיוחד בעבודה, רומן בעבודה

לקריאה על פירוש קלף שמונה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף שמונה מטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף שמונה מטבעות”

  1. זה נכון מאוד אני בהתחלת תהליך של עבודה אבל מגלה שלא מעניין לי הכיוון הזה …משום מה אני נמצאת בתהליך ששינה פניו לאחרונה ואני חושבת לעזוב ולחזור לסוג עבודה קודם שלא קל לי אבל אני בקיאה וכשרונית בו…הקושי הפיזי זה הקושי שלי הבעייה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *