קלף תשעה מטבעות

קלף תשעה מטבעות – רווח אחרי עבודה קשה

אחרי עבודה קשה הגענו ליעד והשגנו רווח ושפע, בעיקר בתחום החומרי. אנו פשוט צריכים ליהנות ממה שיש לנו. 

תשע מטבעות הוא קלף של פריון והצלחה, קלף של שפע המגיע לאחר עבודה קשה. עברנו כברת דרך, עמלנו, וכעת הגיע הזמן לקצור את פירות ההצלחה. זהו אחד הקלפים המבורכים בקלפי טארוט העוסק בהצלחה חומרית כמו גם בהצלחה בתחום הרגש, הנפש והרוח. אנו מסופקים ונהנים מהישגינו.

חשוב להבין כי ההצלחה בקלף זה איננה מקרית, והיא תוצאה ישירה של העבודה הקשה שלנו אשר מאפשרת לנו להגיע לתוצאה המיוחלת.

לימודים והעצמה אישית
תשעה מטבעות מתקשר לעבודה פיזית שמניבה תוצרת או תועלת, הנאה חושית, עושר וטבע. לימודים הקשורים בגידול אורגני או טבעי, רוקחות טבעית, קוסמטיקה ויצירת תכשירים שונים כמו נרות, איפור אורגני, טיפוח ויופי, ביולוגיה, מדעי החי, הסביבה, מדעי התזונה והמזון, כל אלו מתקשרים היטב לנושאי הקלף.

כשמדובר בהתפתחות אישית תשעה מטבעות מעודד אותנו להעמיק את העושר הפנימי, להתחבר לצד הנשי המטפח שבנו, לזכור שאושר, עושר ועצמאות אינם מוטיבים המשויכים לגברים כפי שהחברה הכתיבה לנו, אלא שעוצמה נשית ממשית ובוראת חיה וקיימת בכולנו. הקלף מחבר אותנו לביטויים מעשיים של הצלחה וליכולת ליהנות מעמל יומנו, וזהו התהליך שאנו אמורים לקדם.

יש שאלה בנושא קלף תשעה מטבעות או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומךהצלחה אחרי מאמץ והשקעה, התקדמות לשלב הבא, כניסה להריון (אם רלוונטי).
חוסם___
 קריירה
תומךכסף, הצלחה חומרית, השקעות מוצלחות שנושאות פרי.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

חתונה, הריון, קניית בית, שפע, הצלחה

לקריאה על פירוש קלף תשעה מטבעות בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף תשעה מטבעות. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *