קלף עשרה גביעים

קלף עשרה גביעים – משאלה שמתממשת

עשרה גביעים

מימשנו את החלום. מכיוון שבסדרת הגביעים לא עבדנו קשה כמו בסדרת המטבעות חשוב לשמור על ההישג ולזכור שחלום איננו בהכרח מטרה חומרית אלא הגשמה אישית.

עשרה גביעים הינו קלף טארוט של שמחה, חגיגה, שפע, אושר וגם עושר. זהו קלף של הצלחה, משפחה, ילדים ואהבה. הקלף מראה כי אנו אוהבים את החיים ונהנים ממה שיש לנו.

עשרה גביעים הוא ההמשך הישיר של תשעה גביעים שמייצג משאלה שמתגשמת. בעשרה גביעים המשאלה מתממשת הלכה למעשה ולאורך זמן. ישנו הבדל גדול בין שני הקלפים כיוון שזה דבר אחד לזכות בלוטו ולהפקיד חמישים מיליון שקלים בבנק, אך דבר אחר לגמרי להישאר מאושרים ושמחים לאחר עשר שנים. רבים מהזוכים באושר או עושר פתאומיים לא מצליחים להחזיק בהם לאורך זמן. הקלף מראה כי נצליח להחזיק באושר וכי משאלתנו תתממש, אך עלינו לוודא שאנו יוצרים בסיס רגשי ארוך טווח.

לימודים והעצמה אישית
עשרה גביעים הוא הקלף המשפחתי וגם הקלף שקשור בהשקעות ארוכות טווח: גישור, טיפול משפחתי, דיני משפחה, רפואת משפחה, תכנון משפחה כמו גם בנקאות, השקעות, עבודה עם ילדים לסוגיה וכל עבודה שבה אנו משקיעים לטווח ארוך – יכולים לבוא בחשבון בהקשר לקלף. אם מדובר בהתפתחות אישית, ייתכן שבעת זו נחפש ריפוי משפחתי, מסלול ריפוי קולקטיבי למשפחה הגרעינית שלנו או המורחבת, לילדנו או עם בן או בת הזוג וכדומה. בנוסף ייתכן שנרצה לרפא דפוסים משפחתיים ולאו דווקא את היחסים הישירים עם משפחתנו. שיטות דוגמת 'קונסטלציה משפחתית' מטפלות לעומק בדפוסים הנטועים במשפחתנו זה מספר דורות, דפוסים שאנו מטמיעים או משחזרים. עם זאת כל מסלול שמאפשר לנו לסלול נתיב משפחתי וחברתי בריא יותר, יעזור לנו בשלב זה.

 זוגיות
תומךסיפוק, אושר, הצלחה זוגית, זוגיות שמתפתחת לשלב הבא, כניסה לקשר מחייב.
חוסם___
 קריירה
תומךהצלחות שמתבססות על שותפויות, הצלחה מעבר למצופה, סיפוק מעבודה.
חוסם___

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

ילדים, חתונה, התאהבות ורומנטיקה, שידוך טוב, שותפויות מוצלחות

לקריאה על פירוש קלף עשרה גביעים בהרחבה – לחצו כאן!

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

1 thought on “קלף עשרה גביעים”

  1. כשערבבתי את הקלפים שאלתי לאיזה כיוון קריירה אני צריכה לגשת ויצא הקלף המבורך-10 גביעים. זו הפעם הראשונה שהשתמשתי בקלפי הטארוט החדשים שקניתי.
    אשמח לדעת מה הקלף מסמל לדעתך על קריירה:) .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *