ערכה ספר וקורסים בהנחה

קלף גלגל המזל – לקחת את הגורל בידיים

מסר

לפי חוקי היקום החיים אינם אקראיים, דברים קורים לנו כי משהו בתוכנו גורם לכך. עלינו לקחת שליטה על חיינו, להבין מה הסיבה הפנימית למתרחש ולטפל בה לפני שניגשים "לתקן" את המציאות החיצונית. 

קלף גלגל המזל מראה כי כרגע נראה לנו שגורלנו לא בידנו ואנו פשוט נסחפים בזרם המציאות הגורם לחיינו להיות נקודה על גלגל מסתובב: פעם היא למעלה ופעם למטה. אך החיים אינם אקראיים: העולם הפנימי שלנו משפיע באופן ישיר על העולם חיצוני.

בניגוד לקלף עוצמה בו אנו נמצאים במקום הנכון ופשוט צריכים להאמין בכך, קלף גלגל המזל בקריאת טארוט קורא לנו לטפל בחוסר האיזון הפנימי שלנו, וברגע שנפתור אותו הוא יביא לשינוי בעולם החיצוני. הקלף קורא לנו ליצור איזון ושלמות פנימית שיגרמו לנו למשוך את הדבר הנכון לחיינו.

דוגמא: בחורה שמחפשת אך לא מוצא זוגיות. הקלף יכול להראות שהיא משדרת תלותיות בבן זוג שיהווה אישור לכך שהיא אדם בעל ערך. ברגע שהיא תבין שהיא בעלת ערך בפני עצמה ותתנהג בהתאם, היא תהפוך הרבה יותר מושכת בעיני בני זוג פוטנציאליים.

לימודים והעצמה אישית
מעיד פחות על תחומי הלימוד שנבחר ויותר על הסיבה שלנו לחיפוש מסגרת של למידה או העצמה אישית: הכמיהה לשלוט בחיינו או לשנות את עולמם של אחרים. אנו נחפש תחומי לימוד שיעניקו לנו קרקע יציבה, בסיס וכלים להתקדמות אישית. נשאף להיות בורג קטן במנגנון של יצירת סדר עולמי: עריכת דין, רפואה, מדעי הסביבה, זכויות האזרח, לימודי אפריקה (כן יש מסלול כזה), חקלאות או ביו-טכנולוגיה ואפילו רפואה משלימה ידברו אל לבנו.

כשמדובר בהתפתחות אישית נחפש תחום שיקרקע אותנו ויחזיר אותנו למרכז השלו שלנו. מדיטציה מכל סוג וכל שיטה שמחזירה את השליטה אל ידינו, מלמדת אותנו על העולם סביבנו ומשנה את מנגנון התגובה שלנו אל מול סיטואציות בעולם.

יש שאלה בנושא קלף גלגל המזל או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

 זוגיות
תומך

נכונות להכיר בצורך בקבלת עזרה ועשיית שינוי בזוגיות שלנו

חוסםנטייה לפטליזם, חוסר רצון לתקן דברים בעייתיים, השלמה עם בעיות.
 קריירה
תומך

נכונות להכיר בכך שיש בעיה בחיינו המקצועיים ולחפש לה פיתרון, חיפוש אחרי המקצוע הנכון.

חוסםנטייה לחכות שדברים יקרו לבד, אי נקיטת פעולה למניעת מצבים לא נעימים.

הנושאים שבהם הקלף חזק (זיקה):

פטליזם, שינויים, תהפוכות, קבלת שעורים בחיים

לקריאה על פירוש קלף גלגל המזל בהרחבה – לחצו כאן!

הגעתם עד לכאן, ואתם כבר יודעים המון על קלף גלגל המזל. יש שאלה בנושא או משהו שרציתם להוסיף? כתבו בתגובות! ואם עשינו לכם חשק ללמוד עוד בואו לקרוא על קורס טארוט ולקבל פרטים נוספים

הכותב: שגיא מנדלבוים

© שגיא מנדלבוים מטפל בהומיאופתיה קלאסית, ובעל ניסיון של 27 שנים בלימוד והוראה של קורסים וסדנאות בנושאי טארוט וחלומות אותם הוא מלמד בתל-אביב ובמרכזים שונים ברחבי הארץ. את שגיא הנכם מוזמנים לפגוש בהרצאת המבוא הקרובה וכן בקורסים: טארוט, טארוט מתקדמים ובקורס פענוח חלומות.
על הכותב בהרחבה

3 thoughts on “קלף גלגל המזל”

  1. טליה רותי אהרון

    רוצה לדעת כיצד לעשות שינוי לצאת מהמרה השחורה . לא להיתקל כל הזמן בנוכלים, ואנשים רעים . למציאת זווג הגון . האם מתאים לעזוב את המדינה למדינה אחרת ? !

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *